E-Ticaret Siteleri için Google Adwords Reklamları

E-Ticaret Siteleri için İstikrarlı Sonuçlar Sunan Satış Odaklı Güvenilir, Şeffaf Adwords Yönetimi

E-ticaret siteleri için Adwords kampanyaları kurgulamak ve yönetmek deneyim istiyor. Yıllar içinde neyin işe yarayıp yaramadığını ilk elden öğrendik. 10 yıllık tecrübemizle e-ticaret sitenize özel geliştireceğimiz stratejiler sayesinde çok fazla risk almadan Google Adwords’den maksimum geri dönüş almanızı sağlayacağız.

Ücretsiz İnceleme ve Danışmanlık için Formu Doldurun Ya da 0532 599 69 10 no’lu Telefondan Arayın.

 

E-Ticaret Siteleri İçin Adwords Reklamları

E-Ticaret Siteleri İçin Adwords Reklamları

 

 

 • Yatırım Getirinizi Artırmaya Yönelik Adwords Hesap Yönetimi,
 • Eksiksiz Yatırım Getirisi Raporları,
 • Sizi Bağlayacak Sözleşmeler Olmadan,
 • Aradığınızda Ulaşabileceğiniz, Özel Adwords Yöneticisi,
 • Adwords Sertifikalı, Google Resmi İş Ortağı,
 • 2004’den Bu Yana Adwords Yönetiminde Uzmanlık.

Ücretsiz Değerlendirme İçin Formu Doldurun Ya da 0532 599 69 10 no’lu telefondan arayın.

 

E-Ticaret Sitelerine Özel Adwords Yönetimi

E-Ticaret Sitelerine Özel Adwords Yönetimi

Dönüşüm İzleme

Adwords Dönüşüm İzleme Aracı ile tam olarak hangi kelimeler ile ne kadarlık satış yaptığınızı takip ediyoruz.

Böylece hangi kampanyanın, reklam grubunun, kelimelerin işe yarayıp yaramadığını tespit edebiliyor, düzenli analiz ve optimizasyon ile Yatırım Getirinizi yükseltmeye yönelik aksiyonlar alıyoruz.

Sürdürülebilir, size kazanç sağlayan Adwords kampanyalarımızın asıl sırrı sadece maliyetlere, tıklamalara, tıklama oranlarına odaklanmak değil reklam bütçenizden maksimum getiri amaçlayarak Yatırım Getirisi odaklı kampanyalar oluşturmak.

 

Google Ürün Listeleme ve Yeniden Pazarlama

Google Ürün Listeleme ve Yeniden Pazarlama

Ürünlerinizi Google’da ve Ziyaretçilerinize Diğer Sitelerde Gösterin

Potansiyel müşterileriniz sattığınız ürünleri arattığında Google Sonuç Sayfasında fiyat ve resimleriyle görsün.

Görünürlüğü artırmak için Google Ürün Feedlerinizi optimize ediyoruz. Adwords kampanyalarını yönetirken yapacağımız her çalışma Yatırım Getirinizi artırmaya yöneliktir.

Yeniden Pazarlama İle Daha Çok Satış

E-Ticaret sitenizi ziyaret eden ziyaretçilere inceledikleri ürünleri diğer sitelerde tekrar tekrar göstererek hem satışlarınızı hem de marka bilinirliğini artırıyoruz.

 

Tahminlere ve Hayal Kırıklıklarına Yer Yok

 •  … tüm çalışmalarımızı kontrolünüz altında Adwords hesabınızda yapıyoruz.
 •  … reklam bütçenizi kontrollü bir şekilde kullanarak getirisi olmayacak işlemlerden kaçınıyoruz.
 • ajanslarda bütçeniz kimlere emanet biliyor musunuz? 10 yıllık deneyimimizle reklamlarınızla birebir ilgileniyor ve bunun karşılığında oldukça makul hesap yönetim ücreti alıyoruz.
 • … sizi bağlayacak herhangi bir sözleşme imzalamıyoruz. Adwords yönetimimizden memnun değilseniz paranızı istemiyoruz!
 • … içeriğiniz, site tasarımınız, sektörünüz vs. Adwords reklamları için uygun değilse ve size katkı sağlayacağımızı düşünüyorsak bunu açık bir şekilde dile getiriyoruz.

Sürekli para harcamanızı isteyen ajansların aksine dürüst, güvenilir ve şeffaf Adwords yönetimi sunuyoruz. Böylece her kuruşun size yarar sağlayacağından emin oluyorsunuz.

 

E-Ticaret Siteleri için Özel Geliştirilen Adwords Stratejileri

E-ticaret siteleri için Adwords kampanyaları kurgulamak ve yönetmek deneyim istiyor. Yıllar içinde neyin işe yarayıp yaramadığını ilk elden öğrendik. 10 yıllık tecrübemizle e-ticaret sitenize özel geliştireceğimiz stratejiler ile çok fazla risk almadan Google Adwords’den maksimum geri dönüş almanızı sağlayacağız.

 Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizine, karşılıklı bilgi alışverişinin ardından ürünlerinizi, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi inceleyerek başlıyoruz. Sadece size satış yaptıracak kelimeleri araştırarak, aramalarda her zaman göz önünde olmanızı sağlıyoruz. Bu süreç reklamlarınızın yönetimini yaptığımız süre boyunca aralıksız devam ediyor. Böylece Yatırım Getirinizi artırmayı garantiliyoruz.

 Reklam Metinleri

Ne kadar çalışırsak çalışalım, arama yapanlar sadece reklam metinlerinizi görüyor. Etkileyici, davetkar, rakiplerinizden farklı reklam metinleri yaratarak ziyaretçileri e-ticaret sitenize çekmeyi hedefleriz. Her zaman birden fazla reklam metni hazırlayarak hangi mesajın potansiyel müşterilerinizi daha çok etkilediğini test ederiz. Yine bu testlerimiz reklamlarınızın yönetimini yaptığımız sürece düzenli olarak devam eder.

 Analiz ve Optimizasyon

Adwords reklam kampanyanızı kurgulamak, oluşturmak ve yayına almak sadece ilk adım. Yatırım Getirisi yüksek kampanyalar yaratma sırrımıza bu aşamada tanıklık edeceksiniz. Google Analytics, Adwords ve diğer pek çok araçla kampanyalarınızı günlük takip ediyor ve performansınızı artıracak aksiyonlar alıyoruz. Diğer ajansların aksine Adwords kampanyanızla ilgilenmediğimiz tek bir gün bile olmuyor. Ancak düzenli takip ve ilgi ile başarılı, Yatırım Getirisi yüksek Adwords kampanyaları yönetebilirsiniz.

 10 Yıllık Tecrübe

2004 yılından bu yana Adwords kampanyaları yönetiyoruz. Son 4 yıldır ise sadece bu işi yapıyoruz. Adwords Sertifikalı, Google Adwords resmi iş ortağıyız.

Bu süre içinde Adwords sürekli kendini yeniledi ve biz de her zaman en iyisini elde etmek için tüm yenilikleri takip ettik. Her sektörden büyük, küçük onlarca e-ticaret sitesinin Adwords kampanyalarını yönettik. Her e-ticaret sitesinin farklı olduğunu biliyor ve her müşterimiz için ona en uygun stratejiyi kurguluyor ve uyguluyoruz.

Emrah Eşkin – 0532 599 69 10

Copyright © 2014. Created by Emrah Eşkin | Site Haritası. Powered by WordPress.

Call Now Button https://riflescopereviewsguide.com/